Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocy – 10.05.2020r.

5 Niedziela Wielkanocy

10.05.2020r.

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

2. Z głębi serca dziękuję za wszelkie ofiary składane w kościele oraz te, które przelewacie na konto parafii. Informuję, że wpłaty z dopiskiem „ofiara na cele kultu religijnego” można odpisać od podatku za rok 2020.

3. Przypominam, że w związku ograniczeniami każdego dnia w godz. od 19 do 20 jest możliwość przystąpienia do Komunii Świętej i skorzystania ze spowiedzi (spowiedź również na indywidualną prośbę po każdej Mszy Świętej).

4. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych. Bardzo serdecznie zachęcam do codziennego odmawiania modlitwy papieża Franciszka do Matki Bożej.

5. W tym tygodniu w liturgii: we czwartek – święto św. Macieja, apostoła, a w sobotę – uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona naszej metropolii.

6. W środę po nabożeństwie majowym zostanie odprawione również nabożeństwo fatimskie. Niestety ze względu na stan epidemii nie będzie ono zakończone procesją z figurą Matki Bożej.

7. W piątek po Mszy Świętej o godz. 17 i nabożeństwie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 19.