Ogłoszenia – 12 Niedziela Zwykła – 21.06.2020r.

12   Niedziela   Zwykła

21.06.2020r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Świętej za posprzątanie i udekorowanie kościoła.

2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Przypominam, że nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

4. W tym tygodniu w liturgii: w środę – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Jutro o godz. 18.45 w kościele spotkanie Środowiska Nowej Ewangelizacji. Tematem spotkania będzie modlitwa w Starym Testamencie.

6. We wtorek o godz. 8 nabożeństwo do św. o. Pio, z racji 23 dnia miesiąca, a następnie Msza Święta zbiorowa.

7. Od niedzieli, 5 lipca – w niedziele wakacyjny (lipiec i sierpień) układ Mszy Świętych – o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.22