Ogłoszenia – 13 Niedziela Zwykła – 28.06.2020r.

28.06.2020r.

1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby podopiecznych naszej parafialnej Caritas. Dziękuję również za ofiary na rzecz Caritas, które były przelewane na konto parafialne. Samych zaś podopiecznych zapraszam we wtorek od godz. 18 do odbierania darów.

2. W tym tygodniu w liturgii: jutro – uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, a w piątek – święto św. Tomasza Apostoła.

3. Od jutra nasz kościół nie będzie już otwarty w godz. 8-20.

4. Jutro o godz. 18.45 Środowisko Nowej Ewangelizacji zaprasza na zakończenie cyklu spotkań formacyjnych na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W czwartek – pierwszy miesiąca – o godz. 8 Msza Świętą  wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie.

6. W piątek – pierwszy miesiąca – od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi, o godz. 17 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

7. W sobotę – pierwszą miesiąca – o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych. O godz. 17 nowenna do św. Jadwigi, a po niej Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

8. Przypominam, że od przyszłej niedzieli, 5 lipca – w niedziele lipca i sierpnia wakacyjny układ Mszy Świętych – o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.

9. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo eucharystyczne.