Ogłoszenia 15 Niedziela Zwykła – 12.07.2020r.

12.07.2020r.

1. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu
    w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00
    i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

2. W tym tygodniu w liturgii: jutro – wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę – św. Bonawentury, a w czwartek – NMP z Góry Karmel.

3. Jutro z racji rocznicy śmierci Elżbiety Bonifacji, córki św. Jadwigi, Msza Święta o godz. 17 zostanie odprawiona w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci, a po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie bez procesji z figurą Matki Bożej.

4. W piątek o godz. 17 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary dla naszych podopiecznych.

6. Do nabycia jest prasa katolicka – w Gościu Niedzielnym: Czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa i czy jej brak może być podstawą do jego unieważnienia.