Ogłoszenia – 18 Niedziela Zwykła – 02.08.2020r.

18 Niedziela Zwykła
02.08.2020r.

1. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

2. Dziś po Mszach Świętych zbieram ofiary na posiłek dla pątników pielgrzymujących w czwartek przez teren naszej parafii. Jako wyraz wdzięczności zapraszam w sobotę na Mszę Świętą o godz. 17, podczas której będę modlił się w Waszej intencji.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego (nie ma Mszy Świętej pierwszoczwartkowej), a w sobotę wspomnienie św. Dominika.

4. Informuję, że nadal, w sierpniu, od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem pierwszego miesiąca) w godz. od 19 do 20 jest możliwość przystąpienia do Komunii Świętej i skorzystania ze spowiedzi. A ja każdego dnia o godz. 20.30 odmawiam różaniec o ustanie pandemii i we wszystkich intencjach z nią związanymi, a Was proszę o duchową łączność ze mną.

5. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17.00 Msza Święta za zmarłych w nich zgłoszonych.

6. W piątek – pierwszy miesiąca – od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi, o godz. 17 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.