Ogłoszenia – 19 Niedziela Zwykła – 09.08.2020r.

09.08.2020r.

1.    Przypominam, że zgodnie z tradycją, w sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

2.    Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na opłacenie posiłku dla pielgrzymów. Dziękuję szczególnie tym osobom, które pomagały w przygotowaniu miejsca obiadu oraz go podawały.

3.    W tym tygodniu w liturgii: jutro święto św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary, w piątek św. Maksymiliana Marii Kolbego, a w sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP.

4.    W czwartek, z racji 13. dnia miesiąca, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 nabożeństwo fatimskie bez procesji z figurą Matki Bożej.

5.    W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Podczas każdej Eucharystii obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 17. Przypominam też o obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej tego dnia.

6.    W przyszłą niedzielę przedstawiciele parafialnej Caritas będą po Mszach Świętych zbierali ofiary dla mieszkańców Bejrutu.

7.    Dziękuję Państwu młodym z najbliższymi za posprzątanie i udekorowanie kościoła.