Ogłoszenia – 20 Niedziela Zwykła – 16.08.2020r.

16.08.2020r.

1.    Przypominam, że zgodnie z tradycją, w sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9, 11 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.

2.    Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które przystroiły ołtarz na Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

3.    Dziś przedstawiciele parafialnego Caritas zbierają ofiary dla mieszkańców Bejrutu.

4.    W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa X, a w sobotę Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

5.    W piątek o godz. 17 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji.

6.    W przyszłą niedzielę, z racji 23. dnia miesiąca, o godz. 12.30 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa.

7.    Również w przyszłą niedzielę zapraszam na Zimne Doły na Mszę Świętą polową o godz. 14.