Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 06.09.2020r.

06.09.2020r.

1. Jeszcze raz dziękuję za ofiary, które składacie na potrzeby parafialnej Caritas. Dzięki Waszym darom, w minionym tygodniu, wydano 21 paczek, w tym 9 dla pojedynczych osób.

2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto Narodzenia NMP.

3. Jutro o godz. 16.45 wypominki, a po nich Msza Święta za zmarłych. Natomiast o godz. 18.45 spotkanie Środowiska Nowej Ewangelizacji, którego tematem będzie: wprowadzenie w modlitwę Słowem Bożym.

4. We wtorek TVP1 o godz. 21 pokaże film „Ojciec i Pasterz – Kardynał Stefan Wyszyński”.

5. W sobotę o godz. 17 nowenna do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

6. W przyszłą niedzielę, z racji 13 dnia miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 9 nabożeństwo fatimskie bez procesji z figurą Matki Bożej.

7. Od przyszłej niedzieli, przez wrzesień, Msze Święte w niedziele o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę, decyzją papieża Franciszka, przeznaczone są na Grób Pański w Jerozolimie.

9. W niedzielę, 20 września, rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do przyjęcie Komunii i bierzmowania. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III rozpoczynających w naszej wspólnocie przygotowanie do I Komunii Świętej, a po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie osób rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie jest dla osób począwszy od ósmej klasy do 18 roku życia. Proszę o obecność wraz z rodzicami.

10. Dziękuję Państwu młodym oraz ich bliskim za posprzątanie i udekorowanie kościoła.