Ogłoszenia – 25 Niedziela Zwykła – 20.09.2020r.

20.09.2020r.

1.    Przypominam, że przez wrzesień, Msze Święte w niedziele o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

2.    Dziś:

a)   po każdej Mszy Świętej wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych;

b)   Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III rozpoczynających w naszej wspólnocie przygotowanie do I Komunii Świętej;

c)    Podczas Mszy Świętej o godz. 17 uroczyste wprowadzenie relikwii św. o. Pio do naszego kościoła;

d)   Po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie uczniów rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie jest dla uczniów począwszy od ósmej klasy do 18 roku życia. Proszę o obecność wraz z rodzicami.

3.    W tym tygodniu w liturgii: jutro święto św. Mateusza, w środę wspomnienie św. o. Pio, a w piątek bł. Władysława z Gielniowa.

4.    Jutro w kościele o godz. 18.45 spotkanie Środowiska Nowej Ewangelizacji. Tematem spotkania będzie praktyka Lectio divina, czyli modlitewnego czytania Pisma Świętego.

5.    W środę o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio. Po nim Msza Święta zbiorowa, zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami. Tej środy nie będzie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W piątek o godz. 19 w kościele spotkanie grupy biblijnej. Podczas tego spotkania będziemy kontynuowali poznawanie Ewangelii wg św. Łukasza.