Ogłoszenia – 27 Niedziela Zwykła – 04.10.2020

27 Niedziela Zwykła – 04.10.2020r.

1. Dziękuję za ofiary, które zostały złożone w ubiegłą niedzielę na rzecz uchodźców.
2. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych. W tym roku wstępem do każdego różańca są słowa Prymasa Tysiąclecia Stefana kard. Wyszyńskiego.
3. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, na zakończenie Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo adoracyjne, a po nim spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Zaś po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. s. Faustyny, a w środę NMP Różańcowej.
5. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych w nich zgłoszonych.
6. Jutro nie będzie spotkania Środowiska Nowej Ewangelizacji.
7. W piątek o godz. 19.00 w kościele spotkanie grupy biblijnej. Nadal wczytujemy się w Ewangelię wg. św. Łukasza.
8. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.
9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski i po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.