Ogłoszenia – 21 Niedziela Zwykła – 23.08.2020r.

21 Niedziela Zwykła

23.08.2020r.

 

1.    Serdecznie dziękuję za ofiary jakie w zeszłą niedzielę złożyliście na potrzeby mieszkańców Bejrutu.

2.    W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto św. Bartłomieja, w środę uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek św. Augustyna, a w sobotę męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3.    W środę w uroczystość NMP Częstochowskiej przypada 38. rocznica odprawienia pierwszej Mszy Świętej w kaplicy. Tego dnia proszę więc o modlitwę w intencji naszej parafii. Nade wszystko gorąco zapraszam na godz. 21 na Apel Jasnogórski.

4.    W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie rodziców dzieci, które we wrześniu przystąpią do I Komunii Świętej.

5.    Dziękuję Państwu młodym oraz ich bliskim za posprzątanie i udekorowanie kościoła.