Ogłoszenia – 24 Niedziela Zwykła – 13.09.2020r.

24 Niedziela Zwykła

13.09.2020r.

 

1.    Dziękuję za ofiary, jakie w zeszłą niedzielę złożyliście na potrzeby gospodarcze naszej wspólnoty.

2.    Przypominam, że przez wrzesień, Msze Święte w niedziele o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

3.    Dziś rozpoczyna się X Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”.

4.    W tym tygodniu w liturgii: jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, w środę św. Korneliusza i Cypriana, w czwartek św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, a w piątek święto św. Stanisława Kostki.

5.    Jutro w kościele o godz. 18.45 spotkanie Środowiska Nowej Ewangelizacji. Tematem spotkania będzie wprowadzenie w Lectio divina.

6.    W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi.

7.    W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

8.    Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia Komunii i bierzmowania. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III rozpoczynających w naszej wspólnocie przygotowanie do I Komunii Świętej, a po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie uczniów rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie jest dla osób począwszy od uczniów ósmej klasy do 18 roku życia. Proszę o obecność wraz z rodzicami.

9.    Także w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 17 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii św. o. Pio do naszego kościoła. Na powyższą uroczystość wszystkich zapraszam.