Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 11.10.2020

28 Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r.

  1. Dziękuję za ofiary, które zostały złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby papieża Franciszka, z racji świętopietrza.

  2. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  3. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

  4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Teresy z Avila, w piątek św. Jadwigi śląskiej, a zarazem 42 rocz. wyboru Karola kard. Wojtyły na papieża Jana Pawła II, a w sobotę św. Ignacego z Antiochii.

  5. Jutro o godz. 18.45 spotkanie Środowiska Nowej Ewangelizacji.

  6. We wtorek, z racji 13. dnia miesiąca, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 nabożeństwo fatimskie, bez procesji z figurą Matki Bożej, włączone będzie w nabożeństwo październikowe.

  7. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo październikowe i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi.

  8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji, a z racji 3. niedzieli miesiąca wolontariusze Caritas będę zbierać po Mszach Świętych ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

  9. Od jutra będę przyjmował wypominki. Kartki do wpisywania osób zmarłych znajdują się na stoliku w kruchcie. Natomiast od przyszłej niedzieli będą przyjmował intencje mszalne na rok 2021.

  10. Dziękuję Państwu młodym oraz ich bliskim za posprzątanie i udekorowanie kościoła.