Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.

32 Niedziela Zwykła

08.11.2020 r.

 

  1. Informuję, że w związku z nowymi ograniczeniami w naszym kościele we Mszach Świętych może uczestniczyć 23 osoby (pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalną; osoby te proszę o przybycie najpóźniej 5 minut przed Eucharystią) i że w związku z tym do końca listopada w każdą niedzielę będzie dodatkowa Msza o godz. 12.30. Do odwołania zawieszam też spotkania wszystkich grup parafialnych i przygotowania do sakramentów. Podjąłem też decyzję, że w tym roku nie będzie rekolekcji adwentowych.

  2. Można nadal składać wypominki za zmarłych. W listopadzie aż do rozpoczęcia Adwentu w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych ogarniamy ich modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca.

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, we wtorek – wspomnienie św. Leona, we środę św. Marcina, w czwartek św. Jozafata, a w piątek pierwszych męczenników Polski.

  4. Jutro o godz. 17 Msza Święta za zmarłych zgłoszonych w wypominkach.

  5. W środę przypada rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17, abyśmy modlili się za naszą Ojczyznę.

  6. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.