Ogłoszenia – 33 Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.

33 Niedziela Zwykła

15.11.2020 r.

 

  1. Przypominam, że w związku z nowymi ograniczeniami w naszym kościele do końca listopada w każdą niedzielę będzie dodatkowa Msza o godz. 12.30.

  2. Przypominam, że przez cały listopad aż do rozpoczęcia Adwentu w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych ogarniamy poszczególnych zmarłych zgłoszonych w wypominkach modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca.

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, we wtorek św. Elżbiety, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP.

  4. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Miłosierdziu Bożym, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00, z racji ostatniej niedzieli roku liturgicznego, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.