Ogłoszenia – Niedziela Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.

Niedziela Chrystusa Króla

22.11.2020 r.

1. Przypominam, że w związku z ograniczeniami w naszym kościele do końca listopada w każdą niedzielę będzie dodatkowa Msza o godz. 12.30.

2. Przypominam, że jeszcze w tym tygodniu na zakończenie Mszy Świętych będziemy ogarniać poszczególnych zmarłych zgłoszonych w wypominkach modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

4. Jutro, z racji 23. dnia miesiąca, o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem i litanią do św. o. Pio.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. W związku z sytuacją epidemiczną w tym roku nie będzie rekolekcji.

6. Dziękuję osobom, które w obecnej sytuacji podjęły się przygotowania wieńca adwentowego i dekoracji kościoła na ten czas.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby seminarium warszawskiego.

8. Od przyszłej niedzieli do kosza przy obrazie Jezusa Miłosiernego będzie można składać produkty żywnościowe o przedłużonej trwałości dla podopiecznych naszej Caritas.

9. Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej realizuje projekt wsparcia seniorów w trudnym czasie pandemii. Kontakt z Ośrodkiem codziennie przez całą dobę pod numerem: 22 757 68 20 lub 22 736 31 21.