Ogłoszenia – 2 Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.

2 Niedziela Adwentu

06.12.2020 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję za Wasze ofiary: składane w kościele, przekazywane mi osobiście i wpłaty na konto. Dzięki nim udało mi się zbilansować listopadowy budżet parafii – Bóg zapłać.

2. W minionym tygodniu został zakończony kolejny etap prac związanych z uporządkowaniem oświetlenia w kościele, dlatego również dziękuję osobie, która je wykonała.

3. Przez cały Adwent nadal w niedziele będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 12.30. Roraty, czyli adwentowe Msze Święte ku czci Matki Bożej sprawowane są w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 7, zaś na godz. 6.40 zapraszam na śpiewanie Godzinek. W dni powszednie w Adwencie Msze Święte o godz. 17 sprawowane są tylko w piątki i soboty.

4. Przy obrazie Jezusa Miłosiernego można składać produkty żywnościowe o przedłużonej dacie trwałości dla podopiecznych naszej parafialnej Caritas.

5. W tym tygodniu pan kościelny będzie rozprowadzał opłatki po terenie Siedlisk. Od dziś można się w nie również zaopatrywać w kościele (na ołtarzu bocznym) i w kancelarii w godzinach urzędowania.

6. W tym tygodnie w liturgii: jutro wspomnienie św. Ambrożego, a we wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

7. Jutro Roraty sprawowane będą w intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach, a po Roratach indywidualna modlitwa wypominkowa.

8. We wtorek zapraszam do kościoła w godz. 12-13 osoby pragnące modlić się w Godzinie Łaski.

9. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

10. W przyszłą niedzielę Msza Święta o godz. 17 sprawowana będzie za zmarłych członków Koła Żywego Różańca św. Maksymiliana Kolbego z Siedlisk. Rodziny tych osób serdecznie na nią zapraszam.