Ogłoszenia – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 

  1. Informuję, że we wszystkie niedziele stycznia Msze Święte będą sprawowane o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

  2. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych w nich zgłoszonych.

  3. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte o godz. 9, 11, 12.30 i 17. Podczas każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Ofiary składane na tacę tego dnia przeznaczone są na potrzeby misji. Ponieważ w tym roku nie będzie organizowanych orszaków. W imieniu fundacji zapraszam do wzięcia koron (leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła) i zorganizowanie tego dnia domowego kolędowania. Natomiast powiat piaseczyński zaprasza do udziału w wersji on-line i odegranie dowolnej sceny dotyczącej Bożego Narodzenia i wędrówki trzech króli do Betlejem lub rodzinnego zaśpiewania dowolnej kolędy (jeśli to możliwe w przebraniu jasełkowym) i umieszczenie jej w formie zdjęcia lub filmu w komentarzu pod postem na Facebooku. Więcej informacji na stronie internetowej powiatu: www.piaseczno.pl/orszak-trzech-kroli-2020-online/.

  4. W czwartek – pierwszy miesiąca – o godz. 8.00 Msza Święta wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

  5. W przyszłą niedzielę Msza Święta o godz. 9 będzie sprawowana w intencji KŻR i wszystkich mieszkańców Siedlisk. Serdecznie zapraszam.

  6. W związku z odwołaniem styczniowej kolędy osoby, które zamówiły intencje w dni powszednie do 1 lutego włącznie proszę o kontakt w celu potwierdzenia godziny odprawiania Mszy Świętej.