Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.

Niedziela – święto Chrztu Pańskiego

10.01.2021 r.

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w Uroczystość Trzech Króli na potrzeby misjonarzy. Na bocznym ołtarzu do wyczerpania lub do 2 lutego będzie znajdować się poświęcona kreda i kadzidło.

  2. Równie serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane w grudniu na tacę, a szczególnie dziękuję za te przelewane na konto parafii.

  3. Przypominam, że we wszystkie niedziele stycznia Msze Święte będą sprawowane o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

  4. W piątek, z racji 3 miesiąca, o godz. 17 Msza Święta wotywna o Miłosierdziu Bożym. Po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji. Ponadto od godz. 18.15 dodatkowa możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.