Ogłoszenia – 2 Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.

2 Niedziela Zwykła

17.01.2021 r.

  1. Przypominam, że we wszystkie niedziele stycznia Msze Święte są sprawowane o godz. 9, 11, 12.30 i 17 oraz, że na bocznym ołtarzu do wyczerpania lub do 2 lutego znajduje się poświęcona kreda i kadzidło.

  2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, a w czwartek – św. Agnieszki.

  3. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Zachęcam w te dni do osobistej modlitwy w intencji jedności wszystkich uczniów Jezusa.

  4. We wtorek przypadają imieniny p. Mariusza, naszego organisty. Proszę tego dnia o modlitwę za niego.

  5. W czwartek przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. W te dni pamiętajmy szczególnie o nich i polecajmy ich Bogu w naszej modlitwie.

  6. W sobotę o godz. 17, z racji 23. dnia miesiąca, nabożeństwo do św. o. Pio. Po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem i litanią do świętego z Pietrelciny. Podczas tego nabożeństwa będziemy modlić się za zmarłego 8. lat temu Józefa kard. Glempa, Prymasa Polski. Tego dnia nie będzie natomiast nabożeństwa do naszej patronki św. Jadwigi królowej.

  7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza osoby w wieku od 20. do 35. roku życia na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Cykl 10 spotkań będzie odbywał się w wybrane czwartki w godz. 19.30-21, w kościele bł. Władysława z Gielniowa na warszawskim Ursynowie. Pierwszy zjazd odbędzie się 11 lutego br. Zapisy przyjmowane się wyłącznie drogą elektroniczną: warszawa@ksm.org.pl.