Ogłoszenia – 3 Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.

3 Niedziela Zwykła

24.01.2021 r.

 

  1. Przypominam, że we wszystkie niedziele stycznia Msze Święte są sprawowane o godz. 9, 11, 12.30 i 17 oraz, że na bocznym ołtarzu do wyczerpania lub do 2 lutego znajduje się poświęcona kreda i kadzidło.

  2. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto nawrócenia św. Pawła, we wtorek wspomnienie św. św. Tymoteusza i Tytusa, a w czwartek św. Tomasza z Akwinu.

  3. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza osoby w wieku od 20. do 35. roku życia na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Cykl 10 spotkań będzie odbywał się w wybrane czwartki w godz. 19.30-21, w kościele bł. Władysława z Gielniowa na warszawskim Ursynowie. Pierwszy zjazd odbędzie się 11 lutego br. Zapisy przyjmowane się wyłącznie drogą elektroniczną: warszawa@ksm.org.pl.

  4. Dziś po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszki na pomoc dla Chorwacji po grudniowym trzęsieniu ziemi.