Ogłoszenia – 4 Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.

4 Niedziela Zwykła

31.01.2021 r.

 

  1. Informuję, że w nadal we wszystkie niedziele lutego Msze Święte będą sprawowane o godz. 9, 11, 12.30 i 17. Podjąłem też decyzję i odwołuję tegoroczne rekolekcje wielkopostne. W związku z pytaniami, informuję także, że o tegorocznej kolędzie, czyli wizycie duszpasterskiej podam informacje na Wielkanoc.

  2. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na pomoc dla Chorwacji.

  3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, w piątek wspomnienie św. Agaty, a w sobotę świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

  4. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych.

  5. We wtorek, w święto Ofiarowania Pańskiego, Msze Święte o godz. 10, 17 i 18.30. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone są na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Ponieważ tego dnia kończy się czas śpiewania kolęd i dekoracji bożonarodzeniowych, dlatego tego dnia po ostatniej Mszy Świętej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła.

  6. W czwartek, pierwszy miesiąca, o godz. 8.00 Msza Święta wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

  7. W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

  8. W sobotę, pierwszą miesiąca, o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych połączone z pierwszym nabożeństwem 5 pierwszych sobót miesiąca. O godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

  9. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo Eucharystyczne.