Ogłoszenia – 5 Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.

5 Niedziela Zwykła

07.02.2021 r.

 

  1. Informuję, że w nadal we wszystkie niedziele lutego Msze Święte sprawowane są o godz. 9, 11, 12.30 i 17 oraz, że o tegorocznej kolędzie, czyli wizycie duszpasterskiej, informacje podam na Wielkanoc.

  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które we wtorek uprzątnęły dekorację bożonarodzeniową oraz posprzątały kościół. Dziękuję również za kwiaty do dekoracji ołtarza i dla Matki Bożej.

  3. Nie mniej serdecznie dziękuję za ofiary złożone w święto Ofiarowania Pańskiego na potrzeby zakonów klauzurowych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: w środę – wspomnienie św. Scholastyki, a w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego (dlatego proszę tego dnia o modlitwę w intencji chorych, szczególnie za tych z naszej parafii, którzy z powodu Covid-19 przebywają w szpitalach oraz cierpią z powodu powikłań pocovidowych).

  5. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.