Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021 r.

2 Niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

11.04.2021 r.

 

  1. Informuję, że nadal we wszystkie niedziele kwietnia Msze Święte sprawowane są o godz. 9, 11, 12.30 i 17 oraz, że w związku z aktualnym stanem pandemii nie będzie w tym roku mojej wizyty duszpasterskiej w Waszych domach.
  2. Dziękuję za ofiary złożone w Wielki Piątek na utrzymanie bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie oraz w Poniedziałek Wielkanocny na potrzeby KUL.
  3. Dziękuję serdecznie za pomoc we wczorajszym posprzątaniu dekoracji świątecznej i przygotowaniu dekoracji na dzisiejsze Święto oraz w częściowym uporządkowaniu terenu zielonego wokół kościoła i przy plebanii.
  4. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, a składane ofiary przeznaczone są na potrzeby Caritas. O godz. 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z dodatkowym nabożeństwem.
  5. Od tego tygodnia (po zakończeniu Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocy) znów będą sprawowane dodatkowe nabożeństwa o godz. 17: w środy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w soboty do św. Jadwigi królowej.