Ogłoszenia – 3 Niedziela Wielkanocy – 18.04.2021 r.

3 Niedziela Wielkanocy

18.04.2021 r.

1. Informuję, że nadal we wszystkie niedziele kwietnia Msze Święte sprawowane są o godz. 9, 11, 12.30 i 17.

2. Informuję także, że spotkanie dla rodziców dzieci mających przystąpić do I Komunii Świętej odbędzie się 4 maja, we wtorek, o godz. 18.30.

3. Natomiast do końca miesiąca proszę o kontakt rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko przystąpiło w tym roku do Rocznicy I Komunii Świętej.

4. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Caritas. Natomiast dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

5. Dziś rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

6. W tym tygodniu w liturgii: w piątek – uroczystość św. Wojciecha (dlatego w ten piątek możemy spożywać pokarmy mięsne).

7. W piątek, z racji 23. dnia miesiąca, o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio. Po nim Msza Święta zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami i litanią do świętego z Pietrelciny.

8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.