Ogłoszenia – 13 Niedziela Zwykła – 27.06.2021 r.

  1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby podopiecznych naszej parafialnej Caritas. Dzięki Waszej ofiarności w miniony wtorek zostało wydane 30 paczek, w tym 8 paczek pojedynczych. Każda paczka zawierała 17 produktów żywnościowych.

  2. Przypominam, że od wczoraj zgodnie z nowymi wytycznymi w naszym kościele może być 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Należy jednak w dalszym ciągu nosić w kościele maseczkę (mieć zasłonięty nos i usta). Z powodu luzowania obostrzeń zniesiona jest już dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.

  3. Do środy włącznie nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa: dziś po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Ireneusza, we wtorek uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła (tego dnia ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Ojca Świętego), a w sobotę święto św. Tomasza Apostoła.

  5. W czwartek, pierwszy miesiąca, o godz. 8.00 Msza Święta wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

  6. W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

  7. W sobotę, pierwszą miesiąca, o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych. O godz. 17 nowenna do św. Jadwigi, a po niej Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

  8. Przypominam, że od przyszłej niedzieli, 4 lipca – w niedziele lipca i sierpnia wakacyjny układ Mszy Świętych tzn. Msze Święte o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.

  9. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo eucharystyczne.