Ogłoszenia – 15 Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

  1. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu
    w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00
    i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, we wtorek świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek św. Bonawentury, a w piątek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  3. We wtorek, z racji 13. dnia miesiąca nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Msza Święta o godz. 17, z racji rocznicy śmierci Elżbiety Bonifacji, córki św. Jadwigi, zostanie odprawiona w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci. Po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie bez procesji z figurą Matki Bożej.
  4. W piątek o godz. 17 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary dla naszych podopiecznych.