Ogłoszenia – 16 Niedziela Zwykła – 18.07.2021 r.

  1. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu
    w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00
    i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.
  2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary dla naszych podopiecznych.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy, a w sobotę wspomnienie św. Kingi.
  4. W piątek, racji 23. dnia miesiąca, o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio. Po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem i litanią do świętego z Pietrelciny. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji.
  5. W przyszłą niedzielę oraz 1 sierpnia będą zbierane ofiary, jako wsparcie dla osób, którzy przygotowują obiad dla pątników, którzy 6 sierpnia przez naszą parafię będą zdążali na Jasną Gorę. Serdecznie zachęcam też nowe osoby do włączenia się w przygotowywanie tego posiłku.