Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.

1. Dziś po wszystkich Mszach Świętych, zgodnie z zarządzeniem naszego ordynariusza, odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc uchodźcom z Afganistanu.

2. Przypominam, że od dzisiejszej niedzieli Msze Święte w niedziele o godz. 9, 11 i 17.

3. Od wczoraj, 1. soboty nowego roku duszpasterskiego, pali się przy figurze Matki Bożej nowa świeca wotywna.

4. W tym tygodniu w liturgii: w środę – święto Narodzenia NMP.

5. Jutro o godz. 16.45 wypominki, a po nich Msza Święta za zmarłych.

6. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie Seminarium Warszawskiego.

8. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 19 września, rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia Komunii Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III.