Ogłoszenia – 25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

  1. Dziękuję za ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

  2. Dziś po każdej Mszy Świętej wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych, a po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III rozpoczynających w naszej wspólnocie przygotowanie do I Komunii Świętej

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Teagon i towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, w czwartek wspomnienie św. o. Pio, a w sobotę bł. Władysława z Gielniowa.

  4. W czwartek, z racji wspomnienie św. o. Pio, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.

  5. Za dwa tygodnie, w niedzielę 3 października, nastąpi rozpoczęcie przygotowań do bierzmowania. Do osób, które rozpoczęły przygotowania w zeszłym roku (zostało ono zawieszone przez pandemię) dołączą w tym roku uczniowie klas ósmych. Nowych kandydatów proszę o przyjście na spotkanie z rodzicami.

  6. Także 3 października, przedstawiciele Legionu Maryi będą odwiedzać mieszkańców naszej parafii, a zwłaszcza Stefanowa.