Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021 r.

  1. Dziękuję za ofiary, które zostały złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze naszej parafii. W minionym tygodniu została zamontowana tapicerka na nowych ławkach pod chórem. Proszę o opinię czy jest wygodna.

  2. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  3. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, z racji XXI Dnia Papieskiego, po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

  4. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Teresy z Avila, a w sobotę św. Jadwigi śląskiej, a zarazem 43 rocz. wyboru Karola kard. Wojtyły na papieża Jana Pawła II.

  5. Spotkanie osób pragnących włączyć się w Legion Maryi odbędzie się jutro o godz. 18.00 w kościele. Serdecznie zapraszam. Dziękuję też za życzliwe przyjęcie w ubiegłą niedzielę przedstawicieli Legionu odwiedzających naszą parafię.

  6. W środę, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 17 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które włączone będzie w nabożeństwo październikowe.

  7. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo październikowe i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi.

  8. W przyszłą niedzielę, z racji 3. niedzieli miesiąca, wolontariusze Caritas będę zbierać po Mszach Świętych ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Dzięki Waszej ofiarności w minionym tygodniu zostało wydane 20 paczek w tym 10 dla pojedynczych osób, z których każda zawierała ponad 15 produktów.

  9. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.

  10. Od jutra będę przyjmował wypominki. Kartki do wpisywania osób zmarłych znajdują się na stoliku w kruchcie. Natomiast od przyszłej niedzieli będą przyjmował intencje mszalne na rok 2022.