Ogłoszenia – 29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021 r.

1. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych. Serdecznie zapraszam.

2. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Dziś z racji 3. niedzieli miesiąca wolontariusze Caritas zbierają po Mszach Świętych ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.

4. Wypominki za zmarłych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Można też już zamawiać intencje Mszy Świętej na rok 2022.

5. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto św. Łukasza, we wtorek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana Kantego, a w piątek św. Jana Pawła II.

6. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej, podczas którego wczytujemy się w Ewangelię wg. św. Łukasza.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji.