Ogłoszenia – 30 Niedziela Zwykła – 24.10.2021 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafialnej Caritas.

  2. To ostatni tydzień października – zapraszam na nabożeństwa różańcowe: dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  3. Wypominki za zmarłych można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii, wrzucać do skrzynki pocztowej przy plebanii albo przesyłać mailem na adres parafiawzabiencu@gmail.com, a dobrowolne ofiary przelewać na konto parafialne: Bank Spółdzielczy w Piasecznie, nr 48 8002 0004 0029 9387 2000 0001 z dopiskiem: za wypominki.

  4. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2022.

  5. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek święto św. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

  6. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy” i rozpoczynamy tydzień misyjny.

  7. W przyszły poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 9 i 17. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 11. Natomiast Msza Święta o godz. 17 będzie sprawowana w intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach. Po Mszy Świętej odbędzie się procesja żałobna. Przypominam, że tego dnia mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej tak, jak w niedziele.