Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 07.11.2021 r.

  1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania (to ostatni termin zgłaszania kandydatów przez ich rodziców).

  2. Dziś nie ma spotkania rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Odbędzie się ono dopiero w niedzielę 21 listopada.

  3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona, w czwartek św. Marcina, w piątek św. Jozafata, a w sobotę świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

  4. Jutro o godz. 17 Msza Święta za zmarłych zgłoszonych w tegorocznych wypominkach. Wypominki można nadal składać w zakrystii lub kancelarii. W listopadzie aż do rozpoczęcia Adwentu w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych sukcesywnie ogarniamy poszczególnych zmarłych modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca. Przypominam, że decyzją Stolicy Apostolskiej w tym roku mamy możliwość zyskania odpustu dla zmarłych przez cały listopad za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Ponadto osoby chore i starsze mogą uzyskać ten odpust w domu odmawiając modlitwę za zmarłych.

  5. W czwartek przypada rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 8, abyśmy modlili się za naszą Ojczyznę. Zachęcam też, aby o symbolicznej godzinie 19.18 zapalić świecę i indywidualnie pomodlić się o Boże błogosławieństwo dla naszego kraju.

  6. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze odbędzie się spotkanie Grupy biblijnej.

  7. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

  8. W poniedziałek, 15 listopada, zostaną wznowiono spotkania Środowiska Nowej Ewangelizacji. Odbywać się one będą w Sali na chórze w godz. 19.30-21.