Ogłoszenia – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

  1. Dziś po Mszy Świętej wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego.

  2. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy więc jutro w naszych modlitwach o naszym organiście; a w środę św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

  3. Jutro nie będzie spotkania Środowiska Nowej Ewangelizacji.

  4. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej.

  5. W sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna, a podczas Mszy Świętej o godz. 17 nie będzie nabożeństwa do św. Jadwigi.

  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, dlatego od przyszłej niedzieli przedstawiciele parafialnej Caritas będą sprzedawali świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a do kosza przy obrazie Jezusa Miłosiernego będzie można składać produkty żywnościowe o przedłużonej trwałości dla naszych podopiecznych.

  7. Także w przyszłą niedzielę o godz. 18 podczas spotkania w kościele rozpoczniemy w naszej parafii spotkania synodalne w ramach przygotowań do XVI Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. Spotkanie to połączone będzie z posiedzeniem Rady Parafialnej. Wszystkich na nie serdecznie zapraszam.

  8. Również w przyszłą niedzielę – ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.