Ogłoszenia – 4 Niedziela Adwentu – 19.12.2021 r.

  1. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych oraz rozprowadzają świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dzięki Waszej ofiarności i Waszym darom w minionym tygodniu zostały wydane 22 paczki, w tym 12 pojedynczych, z których każda zawierała prawie 20 produktów. Dziękuję też osobie, która ofiarowała środki czystości.

  2. Dziękuję kilkunastu osobom, które wczoraj rozpoczęły dekorowanie naszego kościoła.

  3. Dziękuję także za wczorajsze skorzystania z sakramentu spowiedzi i za duchowe przygotowanie się na nadchodzące Święta. Dziś po Mszy Świętej jest jeszcze możliwość skorzystania ze spowiedzi.

  4. W tym tygodniu w opłatki można się zaopatrywać w kościele i w kancelarii w godzinach urzędowania.

  5. Jeszcze tylko w tym tygodniu Roraty do piątku włącznie o godz. 7. Przed nimi o godz. 6.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Spowiedź w te dni po Roratach.

  6. W piątek z racji Wigilii nie ma Mszy Świętej o godz. 17 oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

  7. W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. O północy Pasterka sprawowana w Waszej intencji i za zmarłych parafian, a następne Msze Święte w ciągu dnia o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.

  8. W przyszłą niedzielę, w drugi dzień Świąt, święto Świętej Rodziny. Msze Święte o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17. Ofiary składane tego dnia na tacę, zgodnie z tradycją, przeznaczone będą na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Natomiast Msza Święta o godz. 11 sprawowana będzie w intencji małżeństw naszej parafii, które w tym roku przeżywają 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 i kolejne rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa.