Ogłoszenia – Niedziela, święto Chrztu Pańskiego – 09.01.2022 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w Uroczystość Trzech Króli na potrzeby misjonarzy.

  2. Trwa kolęda. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie spotkania i za zrozumienie, że są one w tym roku takie krótkie. Dziękuje także za ofiary składane na prace związane z przygotowaniem naszego kościoła do konsekracji. Proszę jednak, by nigdy brak pieniędzy nie był powodem nie przyjęcia mnie z wizytą. Przypominam, że od tego roku odwiedzam tylko te osoby, które już w minionych latach spotykały się ze mną podczas wizyt duszpasterskich. W przypadku gdyby ktoś chciał uczynić to po raz pierwszy lub po dłuższej przerwie, to proszę o powiadomienie w zakrystii lub poprzez sąsiadów, czy też poprzez kontakt telefoniczny czy drogą mailową.

  3. Z racji dalszego trwania kolędy Msze Święte w tygodniu sprawowane są tylko o godz. 8. Nie ma Mszy Świętych o godz. 17 i piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Także kancelaria jest nieczynna, a sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszach Świętych.

  4. Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

– poniedziałek (10 stycznia) – ul. Wschodnia, Kolejowa i Przechodnia od godz. 15

– wtorek (11 stycznia) – ul. Asfaltowa i Kazimierza Deyny od godz. 15

– środa (12 stycznia) – ul. Leśna od numerów najwyższych, od godz. 15

– czwartek (13 stycznia) – ul. Słoneczna od Leśnej, od godz. 15

– piątek (14 stycznia) – ul. Polna numery parzyste do nr 20, numery nieparzyste do nr 29 od godz. 15, a następnie ul. Zakątek

– sobota (15 stycznia) – ul. Polna numery parzyste od nr 22, numery nieparzyste od nr 31 oraz ul. Słoneczna od Polnej od godz. 10

– poniedziałek (17 stycznia) – ul. Główna numery parzyste do nr 44, od godz. 15

  1. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej.

  2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierać ofiary dla naszych podopiecznych. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, zaś po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania.