Ogłoszenia – 4 Niedziela Wielkanocy – 08.05.2022 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze naszej wspólnoty.

  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Dlatego to składane dziś ofiary przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie. Na parafialnej stronie i facebooku umieszczony jest link do filmu Powołany. Zachęcam do obejrzenia i modlitwy.

  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie zarówno dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej, jak i do Rocznicy. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.

  4. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Sprawowane one są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych. Przypominam o czynieniu znaku krzyża na błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Na stoliku z prasą katolicką znajdują się kartki z aktualną wersją Litanii loretańskiej.

  5. W tym tygodniu w liturgii: jutro – uroczystość św. Stanisława, a w sobotę – święto św. Macieja.

  6. We wtorek o godz. 19 spotkanie grupy modlitewno-formacyjnej dla dorosłych.

  7. W piątek, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 17 nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej, a następnie nabożeństwo majowe. Od godz. 18.30 spowiedź dla rodzin i dzieci przystępujących do Rocznicy I Komunii Świętej.

  8. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej. Rozpoczynamy czytanie Dziejów Apostolskich, czyli księgi, którą czytamy w okresie wielkanocnym. Opowiada ona historię apostołów Jezusa po Jego zmartwychwstaniu.

  9. Od piątkowego popołudnia do sobotniego ranka może być w części zastawiony, przez ekipę filmową, nasz parking parafialny.

  10. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się rocznica I Komunii Świętej. Natomiast po każdej Mszy Świętej wolontariusze Caritas będą zbierali do puszek ofiary dla naszych podopiecznych.