Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocy – 15.05.2022 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

  2. Również serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych za wczorajsze gruntowne posprzątanie naszego kościoła i jego otoczenia.

  3. Dziś, z racji 3. niedzieli miesiąca, wolontariusze Caritas po każdej Mszy Świętej zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

  4. Na 11: Dzieci, które pragną włączyć się w dzieło Podwórkowego Kółka różańcowego zapraszam na spotkanie z p. Basią.

  5. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych. Na stoliku z prasą katolicką znajdują się kartki z aktualną wersją Litanii loretańskiej (przypominam, że papież Franciszek dodał do litanii kolejne wezwania).

  6. W tym tygodniu w liturgii: jutro uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona naszej metropolii. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 18 pod przewodnictwem Kazimierza kard. Nycza, naszego metropolity.

  7. We wtorek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie grupy modlitewno-formacyjnej dla dorosłych. Nowych chętnych serdecznie zapraszam.

  8. W piątek, z racji 3 miesiąca, o godz. 17 Msza Święta wotywna o Miłosierdziu Bożym. Po Eucharystii Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po jej zakończeniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe oraz do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi. Od godz. 18.30 będzie miała miejsce spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

  9. W przyszłą niedzielę podczas dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.30 odbędzie się I Komunii Świętej. Proszę o modlitwę za te dzieci i za ich rodziny.