Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022 r.

1. Dziękuję za ofiary jakie w ubiegłą niedzielę złożyliście na potrzeby naszej Caritas.

2. Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci komunijnych: za wczorajsze udekorowanie i posprzątanie kościoła.

3. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych. Na stoliku z prasą katolicką znajdują się kartki z aktualną wersją Litanii loretańskiej (przypominam, że papież Franciszek dodał do litanii kolejne wezwania).

4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych, w czwartek – św. Filipa Neri, a w sobotę, pierwsze w historii, wspomnienie bł. Stefana kard. Wyszyńskiego.

5. We wtorek nie będzie spotkania grupy dla dorosłych.

6. W piątek rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Połączona ona będzie z nabożeństwem majowym.

7. W piątek o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej. Czytamy księgę Dziejów Apostolskich.

8. W sobotę będę przeżywał 30-lecie święceń. W ten jubileusz włączę też 5 rocznicę mojej posługi w naszej parafii. Zapraszam więc na Mszę Świętą o godz. 17.

9. W przyszłą niedzielę będzie można składać na bocznym ołtarzu pytania, na które postaram się odpowiedzieć za dwa tygodnia.

10. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przypominam o przyniesieniu koniecznych dokumentów.