Ogłoszenia – 12 Niedziela Zwykła – 19.06.2022 r.

  1. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu i przebiegu uroczystości Bożego Ciała i procesji z Najświętszym Sakramentem. Dziękuję też za kwiaty od ołtarzy Bożego Ciała, które teraz dekorują nasz kościół. Za Wasz trud, poświęcenie i zaangażowanie składam serdeczne „Bóg zapłać”, dlatego też Mszę Świętą w czwartek będę sprawował za Was, za Wasze rodziny i w Waszych intencjach jako wyraz mojej wdzięczności.

  2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

  3. Przypominam, że nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek przeniesiona uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

  5. W czwartek z racji zakończenia dawnej oktawy Bożego Ciała nie będzie Mszy Świętej o godz. 8, lecz o godz. 17. Po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym procesja Eucharystyczna. Po jej zakończeniu błogosławieństwo wianków.

  6. W piątek z racji przypadającej uroczystości można spożywać pokarmy mięsne, a o godz. 19 w Sali na chórze spotkanie Grupy biblijnej.

  7. Od niedzieli, 3 lipca – w niedziele lipca i sierpnia wakacyjny układ Mszy Świętych tzn. o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.