Ogłoszenia – 13 Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

  1. Dziękuję serdecznie za modlitwę. Dzięki niej udało się w minionym tygodniu położyć nowe kable do naszego nagłośnienia (od razu również położono okablowanie do głośników zewnętrznych oraz przygotowano urządzenia do nowego mikrofonu bezprzewodowego). Jednocześnie proszę nadal o modlitwę, bo od jutra rozpoczynamy wyczekiwane malowanie kościoła. W pierwszej kolejności zostaną wyłączone z użytkowania: chór nad nawą boczną, nawa z obrazem Jezusa Miłosiernego, a następnie część pod wieżą i pod chórem. W związku z tym w czasie odnawiania kościoła nie będzie nabożeństw do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Jadwigi oraz piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu (za wyjątkiem tego piątku, który jest pierwszym miesiąca).

  2. Na zewnątrz na ścianie bocznej kościoła można zobaczyć elementy nowej kapliczki: kapliczkę, dwie dębowe pochodnie do wkopania obok dębu z kapliczką oraz fragment ołtarza pod kapliczkę.

  3. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby podopiecznych naszej parafialnej Caritas.

  4. W tym tygodniu do czwartku włącznie ostatnie nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa: dziś po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  5. W tym tygodniu w liturgii: w środę uroczystość św. św. Ap. Ap. Piotra i Pawła, a w sobotę święto św. Tomasza, apostoła.

  6. We wtorek w kościele o godz. 19 ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy modlitewno-formacyjnej dla dorosłych.

  7. W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

  8. W sobotę, pierwszą miesiąca, o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych, a o godz. 17 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

  9. Przypominam, że od przyszłej niedzieli, 3 lipca – w niedziele lipca i sierpnia wakacyjny układ Mszy Świętych tzn. Msze Święte o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.

  10. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby gospodarcze naszej parafii, a z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo eucharystyczne i procesja.