Ogłoszenia – 14 Niedziela Zwykła – 03.07.2022 r.

1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Daninę św. Piotra, czyli wsparcie dzieł charytatywnych papieża.

2. Nadal proszę o modlitewne wsparcie prac związanych z malowaniem naszego kościoła. W tym tygodniu rozpocznie się malowanie najpierw naw bocznych, a potem głównej. Dlatego w tym tygodniu zostaną zamknięte drzwi wejściowe. Gdy się to stanie Msze Święte będą sprawowane na ołtarzu w nawie bocznej, a wejście będzie możliwe drzwiami przy pomieszczeniu z konfesjonałem.

3. Przypominam, że od dziś, zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

4. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, a w piątek św. Jana z Dukli.

5. Jutro o godz. 16.40 modlitwa wypominkowa, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych zgłoszonych w wypominkach.

6. W czwartek, pierwszy miesiąca, o godz. 8 Msza Świętą wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

7. W sobotę o godz. 17 Msza Święta wotywna o Duchu Święty.