Ogłoszenia – 15 Niedziela Zwykła 10.07.2022 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze naszej wspólnoty.

  2. Trwają prace malarskie, dlatego nadal proszę o modlitwę za nie. W tym tygodniu Msze Święte będą sprawowane przy bocznym ołtarzu, a wejście do kościoła będzie możliwe tylko drzwiami przy konfesjonale.

  3. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto św. Benedykta, patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w środę świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury, a w sobotę Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

  5. W środę Msza Święta o godz. 17, z racji rocznicy śmierci Elżbiety Bonifacji, córki św. Jadwigi Królowej, zostanie odprawiona za rodziców i rodziny po utracie dziecka. Po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie bez procesji z figurą Matki Bożej.

  6. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary dla naszych podopiecznych, a o godz. 12.30 Msza Święta zbiorowa za wstawiennictwem św. o. Pio.