Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 09.10.2022 r.

1. Dziękuję za udział w misjach parafialnych i za Wasze ofiary dla o. Tomasza. Dziękuję za ofiarowanie kwiatów Matce Bożej. Dziękuję też za wszelką pomoc w goszczeniu o. Tomasza. Jeszcze tylko dziś można podpisywać akt oddania się Matce Bożej.

2. Dziękuję osobom, które w minionym tygodniu pomogły w robieniu śmietnika. A w tygodniu misyjnym zostało odnowione pomieszczenie Caritasu.

3. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

4. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, a w sobotę św. Teresy z Avila.

5. Dzisiaj o godz. 15 ks. Kazimierz kard. Nycz poświęci w Mysiadle krzyż na terenie budowy nowo tworzącej się parafii (już jedenastej w naszym dekanacie piaseczyńskim). Proszę o modlitwę za tę nowo powstającą wspólnotę.

6. Grupa modlitewno-formacyjna działająca przy naszej parafii zaprasza na rekolekcje. Odbędą się one we wtorek o godz. 19.30 w kościele św. Anny w Piasecznie. Więcej informacji o terminach spotkań na plakacie w gablocie. Jeszcze tylko w ten wtorek można do nich dołączyć. Serdecznie zapraszam.

7. W czwartek, z racji 13. dnia miesiąca, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które włączone będzie w nabożeństwo październikowe.

8. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo październikowe i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi. Tego dnia w sposób szczególny modlimy się za pracowników oświaty.

9. W przyszłą niedzielę, z racji Dnia Papieskiego będę zbierane ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga w edukacji dzieci i młodzież z ubogich rodzin, natomiast ofiary dla podopiecznych Caritas będą zbierane za dwa tygodnie.

10. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 wspólne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

11. Od przyszłej niedzieli będą przyjmował intencje mszalne na rok 2023.

12. Parafia św. Anny w Piasecznie organizuje wyjazd do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży. Zapisy do 16 października. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

13. Proszę o pomoc w wyborze nowych krzeseł do naszego prezbiterium i poinformowanie mnie o najlepiej pasującym modelu do naszego wnętrza  http://www.meble-szalinski.pl/