Ogłoszenia – 29 Niedziela Zwykła – 16.10.2022 r.

  1. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych. Serdecznie zapraszam.

  2. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, z racji Dnia Papieskiego, po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga w edukacji dzieci i młodzież z ubogich rodzin

  3. Od dziś przyjmuję intencje na rok 2023, natomiast od jutra będę przyjmował wypominki (w zakrystii lub w kancelarii). Kartki do wpisywania osób zmarłych znajdują się na stoliku w kruchcie.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Ignacego z Antiochii, we wtorek święto św. Łukasza (dzień modlitw za pracowników służby zdrowia), w środę wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w czwartek św. Jana Kantego, a w sobotę św. Jana Pawła II.

  5. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo październikowe i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary do puszki dla naszych podopiecznych. Natomiast naszych podopiecznych zapraszamy w sobotę od godz. 14 w celu odbierania paczek.

  7. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17 nabożeństwo do św. O. Pio, a po nim Msza Święta zakończona błogosławieństwem jego relikwiami.

  8. Nadal proszę o pomoc w wyborze nowych krzeseł do naszego prezbiterium ze strony www.meble-szalinski.pl i poinformowanie mnie o wybranym modelu.