Ogłoszenia – 30 Niedziela Zwykła – 23.10.2022 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W minionym tygodniu zostały zakończone prace związane z uprzątnięciem strychu.

3. Dziś wolontariusze Caritas zbierają przed kościołem ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Dzięki Waszej dotychczasowej hojności wczoraj wydano 20 paczek, w tym 10 paczek rodzinnych, z których każda zawierała 17 produktów.

4. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych. Serdecznie zapraszam.

5. Wypominki za zmarłych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Można też już zamawiać intencje Mszy Świętej na rok 2023.

6. W tym tygodniu w liturgii: w piątek święto św. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7. W piątek o godz. 19 na plebanii spotkanie Grupy biblijnej.

8. W przyszłą niedzielę, na zakończenie tygodnia misyjnego, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji.

9. W dniu 11 listopada w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie o godz. 10 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, a o godz. 17 odbędzie się koncert. Osoby zainteresowane udziałem w tych uroczystościach proszę o kontakt i odebranie zaproszeń.