Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 06.11.2022 r.

  1. Dziękuję za ofiary jakie w zeszłą niedzielę złożyliście na potrzeby misji.

  2. W minionym tygodniu zostały zawieszone zacheuszki oraz zamontowane parapety na chórze.

  3. W tym tygodniu w liturgii: w środę święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, w czwartek wspomnienie św. Leona, w piątek św. Marcina, a w sobotę św. Jozafata.

  4. Dziś o godz. 18 na plebani odbędzie się spotkanie Rady duszpasterskiej. Proszę o modlitwę o owocne spotkanie.

  5. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych w nich zgłoszonych. Wypominki można nadal składać w zakrystii lub kancelarii. W listopadzie aż do rozpoczęcia Adwentu w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych sukcesywnie ogarniamy poszczególnych zmarłych modlitwą odmawiając za nich dziesiątkę Różańca.

  6. W piątek przypada rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17. Na ten dzień nasz ordynariusz udzielił dyspensy i pozwolił spożywać pokarmy mięsne. Osoby pragnące skorzystać z dyspensy zobowiązane są do odmówienia dowolnej modlitwy według intencji papieża.

  7. Także w piątek w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie o godz. 10 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, a o godz. 17 odbędzie się koncert. Osoby zainteresowane udziałem w którejś z tych uroczystościach proszę o kontakt i odebranie zaproszeń.

  8. Ponadto w piątek o godz. 19 na plebani odbędzie się spotkanie Grupy biblijnej.

  9. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.