Ogłoszenia – 33 Niedziela Zwykła – 13.11.2022 r.

  1. Przypominam, że przez cały listopad aż do rozpoczęcia Adwentu w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych ogarniamy poszczególnych zmarłych zgłoszonych w wypominkach modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca.

  2. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, które były przeznaczone na fundusz remontowy naszego kościoła.

  3. Dziś obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku po Mszach Świętych zbieramy do puszek ofiary na wsparcie Kościoła na Ukrainie.

  4. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w czwartek św. Elżbiety węgierskiej, a w piątek bł. Karoliny Kózkówny.

  5. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Miłosierdziu Bożym, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali do puszek ofiary dla naszych podopiecznych.

  7. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00, z racji ostatniej niedzieli roku liturgicznego, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia (za publiczne odmówienie tego aktu można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za siebie lub za osobę cierpiącą w czyśćcu).

  8. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 i nabożeństwie odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.