Ogłoszenia – Niedziela Chrystusa Króla – 20.11.2022 r.

  1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Kościoła prześladowanego oraz za kwiaty dla Matki Bożej.

  2. Przypominam, że jeszcze w tym tygodniu na zakończenie Mszy Świętych będziemy ogarniać poszczególnych zmarłych zgłoszonych w wypominkach modlitwą odmawiając dziesiątkę Różańca.

  3. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy więc w naszych modlitwach o naszym organiście; a w czwartek św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

  5. W piątek o godz. 19 na plebanii spotkanie Grupy biblijnej.

  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Do kosza przy obrazie Jezusa Miłosiernego będzie można składać produkty żywnościowe o przedłużonej trwałości oraz środki chemiczne dla podopiecznych naszej parafialnej Caritas.

  7. Za tydzień przeżyjemy też wyjątkowy dzień skupienia. Siostra prof. Adelajda Sielepin będzie mówiła o symbolice poświęcenia kościoła i ołtarza. Ten dzień ma przygotować naszą wspólnotę do uroczystości konsekracji. Ofiary składane na tace przeznaczone będą na potrzeby sióstr jadwiżanek wawelskich.

  8. Dlatego w sposób serdeczny zapraszam za dwa tygodnie w niedzielę 4 grudnia na Mszę Świętą o godz. godz. 12 podczas której Kazimierz kard. Nycz dokona poświęcenia naszego kościoła. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 11 i 17.